Internetowa Encyklopedia Masażu (Technik Manualnych)


Massapedia.pl to pierwsza taka w Polsce, wolna od opłat, internetowa encyklopedia masażu (technik manualnych), typu open content, której celem jest dostarczanie jak największej i najrzetelniejszej informacji w bardzo dostępny sposób. Jej olbrzymi? zalet? jest to, że tworzona jest przez jej użytkowników. Każdy z chętnych po dokonaniu rejestracji może brać udział w budowaniu największej bazy wiedzy i informacji o masażu.

Dlaczego WARTO współtworzyć Massapedia.pl?
Każdy zarejestrowany może stworzyć stronę o sobie i pod każdym dodanym lub edytowanym hasłem może umieścić link do swojej strony na Massapedia.pl.
Rozpocznij swoją przygodę z Massapedi? - zostań jej twórcą już teraz!UWAGA: Zanim dodasz hasło lub dokonasz edycji zapoznaj się z podstawowymi informacjami - koniecznie skorzystaj z samouczka, jeśli chcesz poznać dogłębnie zasady formatowania i tworzenia haseł, zapoznaj się z poniższymi stronami:
Strony informacyjne
Nawigacja

Ostatnie zmiany
Potrzebne strony
Osierocone strony
Statystyki
Regulamin
Samouczek
Forum

Po zalogowaniu się możesz dodawać treść do Massapedii, edytować hasła oraz możesz stworzyć stronę o sobie.

Czym jest Massapedia?

Massapedia jest wielką internetową encyklopedią pojęć związanych z masażami. Jej wielką zaletą jest fakt, że KAŻDY może być jej współtwórcą.


O Massapedii :: Regulamin :: Prywatność :: Dla mediów :: Reklama :: Kontakt
Prawa autorskie zastrzeżone - 2009 - 2013 Marcin Banasiński - Massapedia
Partner Massapedii: