Informacje dla mediówW marcu 2009 roku ruszyła internetowa encyklopedia masażu (technik manualnych) – Massapedia.pl. Twórcy mają nadzieję, że nowy produkt (bo jeszcze takiego nie było), zostanie przyjęty entuzjastycznie i będzie cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Massapedia to kompendium wiedzy o technikach manualnych, naukach podstawowych z nimi związanych oraz z wszelkimi pomocnymi informacjami branżowymi. Jej olbrzymią zaletą jest to, że tworzona może być przez każdego kto jest zainteresowany tematyka encyklopedii i wyrazi na to chęć. Każdy z Nas może tworzyć Massapedię.

Pomysł na Massapedię "urodził się" w głowie Marcina Banasińskiego, entuzjasty terapii manualnych z całego świata. Marcin jest właścicielem i zarazem redaktorem naczelnym największego serwisu branżowego w Polsce dla masażystów - www.Serwis-Masazysta.pl Pomimo iż, wspomniany serwis posiada olbrzymią bazę informacyjną to i tak, jak sam stwierdził, nadal brakuje w polskim internecie takiego miejsca w którym Polscy masażyści (i nie tylko) mogliby zaspokoić swoją wiedzę z danego zagadnienia. Massapedia.pl ma być właśnie takim miejscem!

Massapedia powstała również dzięki pomocy Pana Cezarego Wdowiaka, właściciela firmy MOV w Słupsku, producenta sprzętu do masażu. Firma jest jedynym fundatorem Massapedii, w całości pokryła koszt jej stworzenia.

Massapedia.pl to internetowa encyklopedia, typu open content, która tworzona jest przez jej użytkowników. Użytkownicy za pomocą przydzielonych im prostych, intuicyjnych narzędzi mogą dodać nowy wpis, edytować istniejący, czynnie budować największą bazę wiedzy o technikach manualnych w Polsce. Massapedia ma również wydzielone miejsce na - forum do prowadzenia wszelkich dyskusji związanych z jej istnieniem.Rozpocznij swoją przygodę z Massapedią - zostań jej twórcą już teraz!


Strony informacyjne Massapedii
Nawigacja

Ostatnie zmiany
Potrzebne strony
Osierocone strony
Statystyki
Regulamin
Samouczek
Forum

Po zalogowaniu się możesz dodawać treść do Massapedii, edytować hasła oraz możesz stworzyć stronę o sobie.

Czym jest Massapedia?

Massapedia jest wielką internetową encyklopedią pojęć związanych z masażami. Jej wielką zaletą jest fakt, że KAŻDY może być jej współtwórcą.


O Massapedii :: Regulamin :: Prywatność :: Dla mediów :: Reklama :: Kontakt
Prawa autorskie zastrzeżone - 2009 - 2013 Marcin Banasiński - Massapedia
Partner Massapedii: